Blog

OOPP v oblasti práškového lakování

OOPP v oblasti práškového lakování

Pro osobní ochranné pracovní prostředky se používá zkratka "OOPP". Pojmem osobní ochranné pracovní prostředky rozumíme takové pracovní nástroje, které musí chránit zaměstnance před riziky, nesmí ohrožovat jejich zdraví a nesmí bránit při výkonu práce. Pro správný vstup do nového roku jsme pro vás připravili akční nabídku na ESD kombinézy pro lakýrníky se slevou 30%.

29. 12. 2020ChemieAktuality
Otevřít článek OOPP v oblasti práškového lakování
Ať příští rok společně zase záříme!

Ať příští rok společně zase záříme!

Všem zaměstnancům, obchodním partnerům a zákazníkům přejeme i přes aktuální nepříznivou situaci příjemné a klidné prožití vánočních svátků a do roku 2021 především pevné zdraví a vše dobré!

Děkujeme za Vaši přízeň!

15. 12. 2020Aktuality
Otevřít článek Ať příští rok společně zase záříme!
Unikátní technologie měření vrstvy laku před vypálením

Unikátní technologie měření vrstvy laku před vypálením

Aplikace automatizovaných procesů do sériové výroby je stále častějším tématem napříč všemi průmyslovými obory. Důraz bývá kladen na kvalitu výrobků, efektivitu a úspory při produkci. Společnost ITS, jako jeden z lídrů na trhu v oboru povrchových úprav, přichází na trh se zcela inovativním prvkem, kterým je automatizované bezkontaktní měření tloušťky laku před vypálením. 

Otevřít článek Unikátní technologie měření vrstvy laku před vypálením
Nová priebežná prášková lakovňa na Slovensku s chemickou technológiou Alufinish

Nová priebežná prášková lakovňa na Slovensku s chemickou technológiou Alufinish

V tomto článku by sme vám radi predstavili projekt priebežnej linky s práškovým lakovaním, ktorú sme postavili na východnom Slovensku. Všetky diely potrebné pre povrchovú úpravu boli najskôr práškovo lakované u externých dodávateľov. Postupom času, s rastom ekonomiky a požiadavkami na zvýšenie kapacity, padlo rozhodnutie v materskej firme o investícií do priebežnej práškovej lakovne. 

Otevřít článek Nová priebežná prášková lakovňa na Slovensku s chemickou technológiou Alufinish