Blog

Vlastní laboratoř je obrovská výhoda

Vlastní laboratoř je obrovská výhoda

S výrobou a vývojem technologických celků pro úpravu povrchů a lakování souvisí i potřeba testování technologií a přípravků. S narůstajícím počtem podnětů od našich zákazníků a rozvojem inovací vznikla rovněž potřeba být nejen o krok napřed, ale také myslet do budoucna. Proto jsme vybudovali vlastní laboratoř Surface Quality Institute (SQI) s nejmodernějším technickým vybavením včetně metalografického mikroskopu a dvou solných komor.

10. 12. 2020Chemie
Otevřít článek Vlastní laboratoř je obrovská výhoda
Využití laseru v lakovacím provozu

Využití laseru v lakovacím provozu

Laserové technologie se dnes používají v nejrůznějších provozech a s takovými ne úplně běžnými bychom vás chtěli seznámit. Začíná to zvyšujícími se nároky na technologii, kvalitu a minimalizaci odpadů, a končí zjištěním, že mechanická či chemická zařízení přestávají být efektivní. V dnešní době existuje i řada možností jak je zařadit do procesu i v provozu lakovny. Představíme vám několik možností zajímavého využití.

Otevřít článek Využití laseru v lakovacím provozu
Připravujeme pro vás nový e-shop

Připravujeme pro vás nový e-shop

Abychom vám co nejvíce usnadnili objednávání náhradních dílů pro stříkací a lakovací techniku SAMES KREMLIN, ochranných pomůcek či dílčích technologií, spustíme pro vás již brzy nový ITS online shop. Najdete v něm rozsáhlý sortiment rychlobrátkových dílů, přehledně roztříděný do jednotlivých kategorií.

18. 11. 2020Aktuality
Otevřít článek Připravujeme pro vás nový e-shop