Kov, jehož důležitost a uplatnění na trhu neustále roste, se zvětšujícím se vlivem, narůstají i nároky na kvalitu jeho povrchu.

Zobrazit více

ELOX – atraktivní design a možnosti prevence před korozí

Pouze s perfektní znalostí problematiky vám produkty napomohou dosahovat požadovaného designu povrchu. Matný či lesklý vzhled není tak těžké dosáhnout, jak jej pravidelně opakovat. Od odmaštění povrchu až k utěsnění za přispění kontaktních svorek a míčků pro horké utěsňovací lázně, zabraňující tepelným ztrátám a nežádoucím odparům. To vše je možno získat od jednoho partnera dodavatele. S námi se stává hliník silným materiálem s vysokou funkční a estetickou hodnotou.

Předúprava hliníku před nátěrem, lepením a dalšími operacemi

Optimální přilnavost, dlouhá životnost a ochrana proti korozi. Ať se jedná o klasické žluté chromátování, či o tvorbu konverzního povlaku bezchromovou variantou šetrnou k životnímu prostředí, s našimi výrobky pro předúpravu hliníku dosáhnete trvalé přilnavosti.

Bez ohledu na to, zda následuje mokré nebo práškové lakování, můžete důvěřovat rozmanitosti našeho sortimentu a našim dlouholetým zkušenostem. Svým zákazníkům můžeme poskytnout dlouholeté garance.

Již značka Alufinish je vaší velkou zárukou!

Odlakování – odstranění laku při zachování vytvořených konverzních vrstev

V procesu lakování nastávají situace, kdy je nutno již vytvořený lak nahradit lakem jiným, a to bez poškození základního materiálu. I pro tyto situace máme pro Vás řešení.

Doplňkový sortiment

Přehled doplňkového sortimentu pro ELOX/anodickou oxidaci a pro předúpravu hliníku před lakem.

Zobrazit méně

Naše realizace

Další produkty a služby

Naši klienti

© 2019 Všechna práva vyhrazena IDEAL-Trade Service, spol s r.o.

created by entity production