Máš zkušenosti se SAP a jeho implementací?

Pokud ano, pak hledáme právě tebe!

Staň se důležitou součástí našeho implementačního týmu pro SAP a aktivně se podílej na řízení celého projektu. Čeká tě kus práce, ale výsledek bude určitě stát za to ;-)
 

Domluv si s námi schůzku.
Milan Kalivoda

Milan Kalivoda - generální ředitel

Co od tebe skutečně očekáváme?

Nezbytně potřebujeme především tvé zkušenosti z implementace SAP a praxi v řízení podobných projektů. Dále očekáváme, že budeš mít organizační schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti, analytické myšlení, strukturovanost a pragmatičnost. Uvítáme proaktivní přístup k řešení problémových situací, schopnost práce pod tlakem, umění motivace týmu a stanovení priority či časovou flexibilitu.

Milan Kalivoda
Jakub Střecha

Jakub Střecha - správce IT

Co bude tím tvým „denním chlebem“?

Náplní tvé práce bude především řídit projekt implementace SAP, navrhnout obsazení realizačního týmu, připravit časový odhad. Zapotřebí bude rozdělit projekt na dílčí etapy, koordinovat postup prací, podporovat členy týmu, řídit dokumentaci k projektu a analyzovat možná rizika . Tvoje činnost bude zahrnovat nejen koordinaci činností týmů napříč firmou, ale i interní prezentaci postupů na projektu, výstupů a vyhodnocení realizačnímu týmu.

Tak co? Jdeš do toho?

Jakub Střecha
Ivana Chlubnová

Ivana Chlubnová - zástupce ředitele pro vnitřní záležitosti

No a co můžeme na oplátku nabídnout my tobě?

Slíbit ti můžeme práci v kolektivu mladých energických lidí, kteří ti budou připravení v začátcích pomoci.  Díky příjemnému a kvalitnímu zázemí se ti u nás bude skvěle pracovat :-) Nejsme žádní amatéři, jsme na trhu 28 let a máme stabilní postavení na trhu. Za dobře odvedenou práci tě náležitě odměníme, a to nejen pochvalou :-) Máme řadu zaměstnaneckých benefitů.

Ivana Chlubnová
PeroHrnek

Pohovor

Jak probíhá osobní setkání

1.

Na pohovoru poznáš svého vedoucího. Budeme se ptát na zkušenosti, na jakých projektech jsi dělal a tak. Neboj, nakreslit strom nevyžadujeme.

2.

Dozvíš se, jak to u nás ve firmě chodí, co bude náplní tvé práce a další důležité věci, aby sis udělal co možná nejlepší představu.

3.

Také nás zajímá, jaký jsi člověk a zda k nám do týmu zapadneš po lidské stránce.

4.

O tom, jak jsi dopadl na osobním setkání, ti dáme vědět většinou do 5 dnů.

Napiš nám

Neváhej a přidej se
k nám

Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

Ivana Chlubnová - zástupce ředitele pro vnitřní záležitosti

Ivana Chlubnová

Znáš někoho, komu by se pozice líbila?  Sdílej ji.