Jsi technicky zdatný a zároveň organizační typ?

Pokud ano, pak hledáme právě tebe!

Staň se důležitou součástí naše servisního oddělení. Budeš se podílet se na organizaci servisních zásahů a zároveň se staneš důležitým partnerem pro naše zákazníky. Čeká tě kus práce, ale výsledek bude stát určitě za to ;-)

Domluv si s námi schůzku.
Ivana Chlubnová

Ivana Chlubnová - HR manager

Co od tebe skutečně očekáváme?

  • Nutně nepotřebujeme profíka. Vše tě rádi naučíme! Podmínkou je středoškolské vzdělání technického směru i tvá orientace v technické dokumentaci (strojní i elektro). Bez znalosti MS Office se u nás také neobejdeš! Znalost práce v AutoCAD ti bude výhodou. Důležité jsou pro nás tvé organizační schopnosti, příjemné vystupování, chuť do práce a ochota učit se novým věcem. Znalost cizího jazyka i předchozí praxe na obdobné pozici ti bude velkou výhodou.
Ivana Chlubnová
Jan Doležal

Jan Doležal - vedoucí servisního oddělení Lakovny

Co bude tím tvým „denním chlebem“?

  • Náplní tvé práce bude především zpracování požadavků našich zákazníků, tvorba cenových nabídek pro servisní zásahy a dodávky náhradních dílů, zákaznická podpora a správa servisní linky. Důležitou roli budeš hrát i při podpoře týmu servisních techniků, koordinaci a přidělování práce servisním technikům. Zároveň budeš mít na starosti tvorbu seznamu náhradních dílů a spolupracovat budeš při tvorbě servisních smluv. Tak co? Jdeš do toho?
Jan Doležal
Michal Havlíček

Michal Havlíček - ředitel divize Lakovny

No a co můžeme na oplátku nabídnout my tobě?

  • Slíbit ti můžeme práci v kolektivu mladých energických lidí, kteří ti budou připravení v začátcích pomoci.  Díky příjemnému a kvalitnímu zázemí se ti u nás bude skvěle pracovat :-) Nejsme žádní amatéři, jsme na trhu 30 let a máme stabilní postavení na trhu. Za dobře odvedenou práci tě náležitě odměníme, a to nejen pochvalou :-) Máme řadu zaměstnaneckých benefitů. Více probereme u osobního pohovoru :-)
Michal Havlíček
PeroHrnek

Pohovor

Jak probíhá osobní setkání

1.

Na pohovoru poznáš svého vedoucího. Budeme se ptát na zkušenosti, na jakých projektech jsi dělal a tak. Neboj, nakreslit strom nevyžadujeme.

2.

Dozvíš se, jak to u nás ve firmě chodí, co bude náplní tvé práce a další důležité věci, aby sis udělal co možná nejlepší představu.

3.

Také nás zajímá, jaký jsi člověk a zda k nám do týmu zapadneš po lidské stránce.

4.

O tom, jak jsi dopadl na osobním setkání, ti dáme vědět většinou do 5 dnů.

Napiš nám

Neváhej a přidej se
k nám

Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

Ivana Chlubnová - HR manager

Ivana Chlubnová

Znáš někoho, komu by se pozice líbila?  Sdílej ji.