Michal Palko

Ředitel divize
+420 603 280 588
+420 541 422 643
palko@itsbrno.cz

Ivan Jurka

Vedoucí povrchových úprav - SK
+421 902 601 002
+421 322 601 020
jurka@itstrencin.sk

Petr Vlas

Obchodní manažer
+420 605 205 106
vlas@itsbrno.cz

David Jemelík

Obchodní manažer
+420 605 205 103
+420 541 422 620
jemelik@itsbrno.cz

Eduard Pavlík

Obchodní manažer
Mobil: +420 603 208 581
pavlik@itsbrno.cz

Tomáš Pidima

Obchodní manažer
+420 731 435 294
pidima@itsbrno.cz

Miloš Sedlák

Obchodní manažer - Slovensko
+421 902 912 615
+421 322 601 022
sedlak@itstrenci.cz

Šárka Palková

Asistentka divize
+420 605 205 627
+420 541 422 619
palkova@itsbrno.cz

Táňa Lašová

Vedoucí školícího střediska
+420 603 468 403
+420 541 422 630
lasova@itsbrno.cz

Renáta Balážová

Asistentka divize Chemie a HangOn - Slovensko
+421 903 101 268
+421 322 601 019
balazova@itstrencin.sk

Martin Hublar

Vedoucí expertizní činnosti
+420 739 002 152
+420 541 422 630
hublar@itsbrno.cz

Miluše Kubátová

Vedoucí laboratoře
+420 739 002 157
kubatova@itsbrno.cz

Barbora Linartová

Environmentální specialista
+420 703 190 997
+420 541 422 648
linartova@itsbrno.cz

Jan Bartošík

Technik povrchových úprav
+420 703 193 550
bartosik@itsbrno.cz

Zdeněk Divina

Technik pro povrchové úpravy
+420 739 002 155
divina@itsbrno.cz

Další produkty a služby

Naši klienti

© 2017 Všechna práva vyhrazena IDEAL-Trade Service, spol s r.o.

created by entity production