Milan Kalivoda

Ředitel divize
+420 603 468 402
kalivoda@itsbrno.cz

Jan Doležal

Vedoucí servisního oddělení
+420 605 205 625
dolezal@itsbrno.cz

Zuzana Neubauerová

Asistentka divize
+420 605 205 626
neubauerova@itsbrno.cz

Luboš Pečinka

Obchodní manažer
+420 731 435 288
pecinka@itsbrno.cz

Lukáš Galla

Obchodní manažer
+420 739 002 163
galla@itsbrno.cz

Michal Motúz

Obchodní manažer - Slovensko
+421 902 912 617
motuz@itstrencin.sk

Petr Růžička

Projektový manažer
+420 739 383 376
ruzicka@itsbro.cz

Michal Havlíček

Projektový manažer
+420 731 404 408
havlicek@itsbrno.cz

Jakub Vopálka

Projektový manažer
+420 737 441 478
vopalka@itsbrno.cz

Martin Šátek

Programátor
+420 605 205 629
satek@itsbrno.cz

Tomáš Habán

Programátor
+420 603 280 582
haban@itsbrno.cz

Zdeněk Šeiner

Programátor
+420 739 521 761
seiner@itsbrno.cz

Petr Voda

Programátor
+420 734 873 654
voda@itsbrno.cz

Martin Kališ

Programátor
+420 739 002 150
kalis@itsbrno.cz

Rudolf Chelík

Konstruktér
+420 739 002 160
chelik@itsbro.cz

Luboš Potiorek

Konstruktér
+420 739 002 165
potiorek@itsbrno.cz

Ondřej Doležel

Konstruktér
+420 734 289 439
dolezel@itsbrno.cz

Radomil Vzácný

Šéfmontér, servisní technik
+420 605 205 101
vzacny@itsbrno.cz

Vojtěch Habán

Servisní technik
+420 739 609 037
habanv@itsbrno.cz

Lukáš Bubeníček

Servisní technik
+420 731 435 289
bubenicek@itsbrno.cz

Marek Sigmund

Servisní technik
+420 739 002 154
sigmund@itsbrno.cz

Milan Sandanus

Servisní technik Slovensko
+421 902 912 614
+421 322 601 013
sandanus@itstrencin.sk

Martin Skřivan

Servisní technik
+420 739 002 167
skrivan@itsbrno.cz

Tomáš Chelík

Servisní technik
+420 739 002 169
chelikt@itsbrno.cz

Marek Kl´účik

Servisní technik
+420 734 289 438
klucik@itsbrno.cz

Marek Chmela

Skladník
+420 730 800 811
chmela@itsbrno.cz

Další produkty a služby

Naši klienti

© 2018 Všechna práva vyhrazena IDEAL-Trade Service, spol s r.o.

created by entity production