Přemýšlíš běžně v programovacím jazyce?

Pokud ano, pak hledáme právě Tebe!

Staň se důležitou součástí našeho týmu a podílej se na realizaci lakovacích linek. Čekají tě zajímavá jednání u zákazníka, zejména pak programování řídicího systému a následná implementace do nově realizované technologie.

Výsledkem bude funkční řídící systém a ty budeš moci být hrdý na kus odvedené práce!

Domluv si s námi schůzku.
Ivana Chlubnová

Ivana Chlubnová - Zástupce ředitele pro vnitřní záležitosti

Co od Tebe skutečně očekáváme?

Středoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika či příbuzném oboru, zkušenosti s programováním technologií. Znalosti programování řídicích systémů Omron či Siemens Ti bude výhodou. Dále očekáváme angličtinu alespoň na úrovni porozumění technické dokumentace, flexibilitu, ochotu cestovat, připravenost na vysoké pracovní nasazení, oprávnění dle vyhlášky §50 a řidičský průkaz sk. B. Nelpíme na dlouholeté praxi v oboru! Spoustu věcí Tě naučíme!

Ivana Chlubnová
Martin Šátek

Martin Šátek - Vedoucí programátor

Co bude tím Tvým „denním chlebem“?

Náplní Tvé práce bude především tvorba programu pro PLC, zpracování elektro dokumentace i instalace řídicího systému u zákazníka. Součástí bude předání hotové zakázky zákazníkovi, kterému zároveň budeš následně poskytovat i on-line podporu. Tvoje činnost bude zahrnovat nejen programovou část, ale i práci s elektrickou. Očekávej pravidelné výjezdy převážně v rámci ČR a Slovenska. Časem, jak se otrkáš, můžeš vyrazit třeba i do zahraničí :-)

Tak co? Jdeš do toho?

Martin Šátek
Milan Kalivoda

Milan Kalivoda - Generální ředitel

No a co můžeme na oplátku nabídnout my Tobě?

Slíbit Ti můžeme práci v kolektivu mladých energických lidí, kteří Ti budou připravení v začátcích pomoci. Sídlíme v nové moderní budově. Díky příjemnému a kvalitnímu zázemí se Ti určitě bude u nás skvěle pracovat :-) Zároveň nejsme žádní amatéři! Jsme na trhu 28 let a máme dlouhodobé stabilní postavení na trhu. Za dobře odvedenou práci Tě náležitě odměníme, a to nejen pochvalou :-) Máme řadu zaměstnaneckých benefitů.

Milan Kalivoda
PeroHrnek

Pohovor

Jak probíhá osobní setkání

1.

Na pohovoru poznáš svého vedoucího. Budeme se ptát na zkušenosti, na jakých projektech jsi dělal a tak. Neboj, nakreslit strom nevyžadujeme.

2.

Dozvíš se, jak to u nás ve firmě chodí, co bude náplní tvé práce a další důležité věci, aby sis udělal co možná nejlepší představu.

3.

Také nás zajímá, jaký jsi člověk a zda k nám do týmu zapadneš po lidské stránce.

4.

O tom, jak jsi dopadl na osobním setkání, ti dáme vědět většinou do 5 dnů.

Napiš nám

Neváhej a přidej se
k nám

Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

Ivana Chlubnová - Zástupce ředitele pro vnitřní záležitosti

Tak už neváhej a ozvi se nám :-) Věřím, že nebudeš litovat! Jsme skvělý tým a určitě do něj zapadneš i Ty! 

Ivana Chlubnová

Znáš někoho, komu by se pozice líbila?  Sdílej ji.

Život v ITS

Porozhlédni se u nás