Přemýšlíš běžně v programovacím jazyce?

Pokud ano, pak hledáme právě tebe!

Staň se důležitou součástí naše týmu a podílej se na tvorbě programů pro PLC v naší společnosti. Čeká tě kus práce, ale výsledek bude stát určitě za to ;-)

Zkrátka hledáme někoho, kdo nám pomůže rozšířit náš stávající tým ;-)

Domluv si s námi schůzku.
Ivana Chlubnová

Ivana Chlubnová - HR manager

Co od tebe skutečně očekáváme?

  • Předpokladem pro danou pozici je znalost programování a elektrotechniky. Podmínkou jsou teoretické znalosti programování technologií. Zkušenosti s programováním ti budou výhodou stejně jako znalost řídících systémů Omron či Siemens. Důležitý je řidičský průkaz sk. B a oprávnění na vyhl. 50/1978 Sb. Angličtinu budeš potřebovat na úrovni porozumění dokumentace. Buď připravený na vysoké pracovní nasazení i cestování.
Ivana Chlubnová
Martin Šátek

Martin Šátek - vedoucí vývoje a výzkumu

Co bude tím tvým „denním chlebem“?

  • Náplní tvé práce bude především tvorba programu pro PLC, zpracování elektro dokumentace i instalace řídicího systému u zákazníka. Součástí bude předání hotové zakázky zákazníkovi i následná on-line podpora. Tvoje činnost bude zahrnovat nejen programovou část, ale i práci s elektrickou. Očekávej pravidelné výjezdy převážně v rámci ČR a Slovenska. Časem, jak se otrkáš, můžeš vyrazit třeba i do zahraničí :-) Tak co? Jdeš do toho?
Martin Šátek
Michal Havlíček

Michal Havlíček - ředitel divize Lakovny

No a co můžeme na oplátku nabídnout my tobě?

  • Slíbit ti můžeme práci v kolektivu mladých energických lidí, kteří ti budou připravení v začátcích pomoci.  Díky příjemnému a kvalitnímu zázemí se ti u nás bude skvěle pracovat :-) Nejsme žádní amatéři, jsme na trhu 30 let a máme stabilní postavení na trhu. Za dobře odvedenou práci tě náležitě odměníme, a to nejen pochvalou :-) Máme řadu zaměstnaneckých benefitů.
Michal Havlíček
PeroHrnek

Pohovor

Jak probíhá osobní setkání

1.

Na pohovoru poznáš svého vedoucího. Budeme se ptát na zkušenosti, na jakých projektech jsi dělal a tak. Neboj, nakreslit strom nevyžadujeme.

2.

Dozvíš se, jak to u nás ve firmě chodí, co bude náplní tvé práce a další důležité věci, aby sis udělal co možná nejlepší představu.

3.

Také nás zajímá, jaký jsi člověk a zda k nám do týmu zapadneš po lidské stránce.

4.

O tom, jak jsi dopadl na osobním setkání, ti dáme vědět většinou do 5 dnů.

Napiš nám

Neváhej a přidej se
k nám

Formulář byl úspěšně odeslán.
Nastala chyba při odesílání formuláře.

Ivana Chlubnová - HR manager

Ivana Chlubnová

Znáš někoho, komu by se pozice líbila?  Sdílej ji.