12. února 2024

Vstup do světa ITS a nalakuj svou kariéru na růžovo

Víme, jak důležité je propojovat teoretickou přípravu se skutečnými pracovními situacemi. A pokud čteš tenhle článek, víš to taky. Praktické zkušenosti, schopnost aplikovat teorii v praxi, porozumění skutečným procesům a technologiím – to jsou cenné kompetence, které dnešní zaměstnavatelé hledají a které ti pomůžou s tvou budoucí kariérou. A právě tohle u nás najdeš!

Zajímá tě strojírenství, elektrotechnika, technické inovace, programování PLC nebo práce v laboratoři a testování kvality povrchových úprav? V tom případě jsi u nás na správném místě. Jsme ITS (IDEAL-Trade Service) a od roku 1993 jsme jedním z klíčových výrobců lakoven na trhu v České republice a na Slovensku. Díky naší snaze neustále posouvat hranice technologie jsme inovátorem a lídrem v tomto oboru.

Co ti můžeme nabídnout?

Ceníme si nadšení, kreativity a nového pohledu mladé generace. Proto jestli studuješ střední nebo vysokou školu, čti dál, protože právě ty máš u nás dveře otevřené. Jaké možnosti u nás máš?

 • Stáže a odborné praxe
  Nahlédni do zákulisí chodu moderní výrobní firmy a zapoj se do reálných projektů v týmu zkušených profesionálů. Tato příležitost ti umožní aplikovat teorii v praxi a získat důležitý přehled o tom, jak to funguje v branži technologií pro povrchové úpravy a stlačený vzduch. Délku, termín i zaměření stáže přizpůsobíme tvým potřebám. Podílet se můžeš na našich unikátních projektech jako posila týmu konstruktérů, programátorů PLC, šéfmontérů, obchodního či vývojového týmu. Uplatnění u nás najdeš i jako student elektro a navíc můžeš získat praxi i na servisních výjezdech.

  Postupně se seznámíš s problematikou povrchových úprav, nebo objevíš kouzlo výroby stlačeného vzduchu. Ze začátku budeš pomáhat zkušeným kolegům a jakmile získáš na jistotě, můžeš u nás realizovat svůj vlastní menší projekt. Samozřejmostí je mentoring od některého ze zkušenějších kolegů.

Studentská praxe v ITS

 • Dlouhodobé brigády
  Využij možnosti získat cenné pracovní zkušenosti a zároveň si něco přivydělat na svoje záliby nebo třeba na cestování. Pracuj u nás na částečný úvazek, aniž by to ovlivnilo tvoje studium. Přizpůsobíme se tvým časovým možnostem, takže budeš stíhat školu i brigádu a nebudeš muset upřednostňovat jedno před druhým.

  V ITS se můžeš neustále rozvíjet a posouvat kupředu. Své zaměstnance pravidelně školíme a rozhodně nebudeme nic namítat proti tomu, aby ses taky připojil. Nejeden student, který k nám chodil na dlouhodobou brigádu po celou dobu studia, se nakonec stal naším novým kolegou.

 • Pomoc se seminární či diplomovou prací
  Hledáš zajímavé téma pro svou absolventskou práci? Už máš téma vybrané a rád bys ho u nás zapracoval? Nebo prostě jenom potřebuješ konzultovat odborné aspekty své práce? Rádi ti nabídneme náměty, rady a odborné vedení od našich specialistů. 

 • Odborné exkurze a přednášky
  Jestli jsme tě zaujali, chceš se k nám podívat a prohlédnout si to všechno na vlastní oči, velmi rádi tě uvidíme. A taky tě necháme nahlédnout pod pokličku naší práce. Řekni svému učiteli, ať se nám ozve na chlubnova@itsbrno.cz, kde se dozví více informací, a domluvíme termín návštěvy. Nachystáme pro vás program na míru s odbornou přednáškou, exkurzí do naší testovací laboratoře, prohlídkou naší lakovací linky i celé firmy.

Do našeho týmu snadno zapadneš!

Proč si vybrat ITS?

Celou technologii pro povrchovou úpravu, práškové i mokré lakování navrhujeme, projektujeme i montujeme od A do Z sami, zákazníkovi přímo na míru. Máme vlastní vývojové centrum vybavené technicky nejmodernějším vybavením, které nám umožňuje testovat nejen běžné procesy, ale také vyvíjet a ladit nové technologie. V naší moderně vybavené laboratoři Surface Quality Institute (SQI) pracuje tým zkušených odborníků na testech chemických přípravků i hotových výrobků.

To, co nás odlišuje od ostatních, je unikátní řídicí systém HiVision. Tento systém jsme si navrhli a vyvinuli kompletně in-house a dokáže řídit celou linku i všechny související technologie. A protože HiVision patří k nejlepším průmyslovým řídicím systémům na trhu, nechali jsme si ho patentovat a je chráněn ochrannou registrační známkou.

To všechno si můžeš vyzkoušet i ty!

Laboratoř Surface Quality Institute

Jaké výhody získáš před ostatními?

Co ti nabízíme a proč si vybrat právě ITS jsme ti už řekli. Teď ti chceme ukázat, co z toho budeš mít ty.

 • Odborný růst a rozvoj
  Přímo u nás v ITS můžeš rozšiřovat své znalosti a dovednosti pod odborným vedením. Budeš mít možnost aplikovat teorii do praxe a věř nám, že jakmile uvidíš své myšlenky a nápady v akci, daleko lépe jim porozumíš a zvládneš je efektivněji využít i v budoucnosti.
   
 • Praktickou zkušenost 
  Na trhu práce se velmi cení praktické zkušenosti. U nás získáš příležitost pracovat na reálných projektech a technologiích a vše si vyzkoušet v praxi pod vedením zkušených matadorů ve svém oboru.

Praxe a stáže v ITS

 • Profesionální kontakty
  Navaž kontakty s profesionály v oboru. Oceníš je v rozvoji své kariéry, na začátku ti totiž mohou poskytnout důležité rady i nabídnout příležitost ke kariérnímu postupu, a později pro výměnu know-how. Být součástí sítě profesionálů se zkrátka vyplatí, protože vzájemné sdílení myšlenek, zkušeností a odborných znalostí může vést k inovacím a novým řešením.
   
 • Připravíš se na budoucnost
  Spoluprací s námi získáš lepší představu o svém potenciálním budoucím zaměstnání a bude pro tebe snazší se rozhodnout, co tě vlastně bude bavit. Zjistíš, jaké máš pracovní možnosti, a jaké výzvy mohou přijít.

Zaujali jsme tě? Ozvi se nám!

Věříme, že jako významný hráč v oboru technologií pro povrchové úpravy, ti máme co nabídnout. Těšíme se na možnost s tebou spolupracovat, vidět tvůj růst i náš společný rozvoj. Připoj se k nám a získej nejen cenné zkušenosti, ale i konkrétní dovednosti, které ti v budoucnu pomohou se na trhu práce odlišit od ostatních uchazečů. Ozvi se nám na chlubnova@itsbrno.cz nebo zavolej na telefon +420 739 002 153.

Kontakty

Zaujali jsme tě?

Ivana Chlubnová

Ivana Chlubnová

HR manager

+420 739 002 153chlubnova@itsbrno.cz