Blog

Nepropásněte setkání s námi na MSV 2023

Nepropásněte setkání s námi na MSV 2023

Přijďte za námi na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně a objevte "Lakovny s českým srdcem." Specializujeme se na technologie pro povrchové úpravy a lakovny, a jsme hrdi na to, že jsou navrhovány a konstruovány s láskou a odborností u nás v České republice.

Otevřít článek Nepropásněte setkání s námi na MSV 2023
Školení: Koroze a protikorozní ochrana

Školení: Koroze a protikorozní ochrana

Aktuálně jsme si pro vás připravili žádané školení Koroze a protikorozní ochrana. Vzdělávání je vhodné především pro pracovníky v oblasti povrchových úprav, pro ty kteří chtějí mít přehled o protikorozní ochraně, zadávají externě korozní zkoušky nebo se chtějí dozvědět více. 

Otevřít článek Školení: Koroze a protikorozní ochrana
Oslavili jsme 30 let vzniku ITS

Oslavili jsme 30 let vzniku ITS

ITS dosáhla letos důležitého milníku - slavíme 30 let od svého založení. Abychom oslavili tuto významnou událost, uspořádali jsme nezapomenutelný večírek. Oslavu v brněnském SONO Music Clubu jsme pojali jako event plný filmových melodií s hlavním motem "Návrat do budoucnosti".

29. 5. 2023Aktuality
Otevřít článek Oslavili jsme 30 let vzniku ITS
Pour féliciter 2023 přejeme z ITS

Pour féliciter 2023 přejeme z ITS

Rok se s rokem sešel a opět přišel sváteční čas, konec roku a s ním i rok nový. My z ITS Vám všem zákazníkům, obchodním partnerům i všem našim kolegyním a kolegům přejeme spokojené prožití vánočních svátků a jen to nej do roku následujícího.

12. 12. 2022Aktuality
Otevřít článek Pour féliciter 2023 přejeme z ITS