Blog

Vstup do světa ITS a nalakuj svou kariéru na růžovo

Vstup do světa ITS a nalakuj svou kariéru na růžovo

Víme, jak důležité je propojovat teoretickou přípravu se skutečnými pracovními situacemi. A pokud čteš tenhle článek, víš to taky. Praktické zkušenosti, schopnost aplikovat teorii v praxi, porozumění skutečným procesům a technologiím – to jsou cenné kompetence, které dnešní zaměstnavatelé hledají a které ti pomůžou s tvou budoucí kariérou. A právě tohle u nás najdeš!

12. 2. 2024Aktuality
Otevřít článek Vstup do světa ITS a nalakuj svou kariéru na růžovo
Vlastní laboratoř je obrovská výhoda

Vlastní laboratoř je obrovská výhoda

S výrobou a vývojem technologických celků pro úpravu povrchů a lakování souvisí i potřeba testování technologií a přípravků. S narůstajícím počtem podnětů od našich zákazníků a rozvojem inovací vznikla rovněž potřeba být nejen o krok napřed, ale také myslet do budoucna. Proto jsme vybudovali vlastní laboratoř Surface Quality Institute (SQI) s nejmodernějším technickým vybavením včetně metalografického mikroskopu a dvou solných komor.

Otevřít článek Vlastní laboratoř je obrovská výhoda
Pohodový rok přeje ITS

Pohodový rok přeje ITS

Rok 2023 byla jízda, oslavili jsme 30tiny, máme za sebou rekordní rok, stavbu největší lakovny v historii společnosti a mnoho dalších unikátních projektů. S rokem novým začínáme psát další kapitolu plnou výzev.  Těšíme se, že v tom v roce 2024 opět pojedete s námi!

21. 12. 2023Aktuality
Otevřít článek Pohodový rok přeje ITS
HQW D, efektivní zavěšení nebylo nikdy jednodušší!

HQW D, efektivní zavěšení nebylo nikdy jednodušší!

Věděli jste, že jste schopni nalakovat nejméně dvakrát více výrobků za poloviční dobu? Stačí jen naplnit linku! Vyšší hustota zavěšení snižuje spotřebu energie a zvyšuje zisk. Většina spotřeby energie na lakovací lince je totiž konstantní bez ohledu na množství lakovaného zboží. HangOn nyní představuje nový rychlý drátový stromeček HQW D.

Otevřít článek HQW D, efektivní zavěšení nebylo nikdy jednodušší!