Blog

Nové práškové centrum uřídí i celou lakovnu

Nové práškové centrum uřídí i celou lakovnu

Námi vyvinuté a inovované práškové centrum  je koncipováno jako kompaktní celek zabírající pouhé 2 m². Umožňuje zmenšit zastavěný prostor na hale, zrychlit montáž a uvedení do provozu a zvýšit uživatelský komfort. Novinkou je například automatická regulace poměru recyklátu a čerstvé barvy nebo možnost počtu programů bez limitu.

Otevřít článek Nové práškové centrum uřídí i celou lakovnu
ITS se představí v Chicagu

ITS se představí v Chicagu

Naše lakovny poprvé představíme v USA na veletrhu IMTS. IMTS je mezinárodní veletrh výrobních technologií, největší a nejdéle pořádaný průmyslový veletrh na západní polokouli,  koná se každý druhý rok v Chicagu ve státě Illinois.

7. 9. 2022Aktuality
Otevřít článek ITS se představí v Chicagu
Nové trendy ve vybarvování eloxové vrstvy

Nové trendy ve vybarvování eloxové vrstvy

V dodávkách chemických přípravků v oblasti povrchových úprav spolupracujeme s německou firmou Alufinish, GmbH. Jedním z nových produktů je řada Alumino barviv, které dodáváme našim zákazníkům provozujícím linky pro anodickou oxidaci hliníku pro potřeby vybarvení eloxové vrstvy materiálů na různé barevné odstíny.

16. 6. 2022Chemie
Otevřít článek Nové trendy ve vybarvování eloxové vrstvy
Alternativní zdroje energie pro lakovací linky

Alternativní zdroje energie pro lakovací linky

Na lakovnách často řešíme spoustu provozních i kvalitativních problémů, které se snažíme ve spolupráci s klienty úspěšně řešit. Jedním takovým „aktuálním“ se nyní stává požadavek našich zákazníků na změnu topného média pro jednotlivé technologické celky anebo dokonce CO2 neutralitu pro celou lakovnu!

Otevřít článek Alternativní zdroje energie pro lakovací linky