10. května 2018

Konference ITS - Tábor

Zvýšení produktivity a kvality lakování“ - pod tímto názvem se v termínu 3. 5. - 4. 5. 2018 uskutečnila v krásném prostředí historického města Tábor konference ITS. Konference byla pod záštitou SQI a oddělení HangOn.

Hlavním tématem, jak již samotný název konference napovídá, byla produktivita a kvalita v procesu práškového lakování. Ve dvoudenním programu byly postupně prezentovány jednotlivé okruhy technologie práškového lakování, představeny byly také účastníkům konference novinky z nového katalogu HangOn s pořadovým číslem 12. V rámci konference představilo mimo jiné SQI svoji činnost v oblasti auditů práškových lakoven či identifikace a třídění vad práškového lakování. Aby si účastníci konference odpočinuli od náročného programu, byl pro ně také připraven společenský večer s pestrým programem.

Nezbytnou součástí konference byl i doprovodný program, kde si účastníci mohli vyzkoušet část vybavení laboratoře naší společnosti nebo si prohlédnout novinky z oblasti závěsové a maskovací techniky.

Věříme, že všechny zúčastněné konference obohatila o příjemné zážitky ze setkání s ostatními odborníky a přispěla k předání užitečných informací přímo z praxe. Na závěr bychom za tým ITS chtěli poděkovat za všechny pozitivní ohlasy od účastníků konference, které nás velmi potěšily a jsou pro nás další motivací. I v budoucnu se tedy můžete těšit na další společná setkání a zajímavá témata z oblasti práškového lakování.