29. května 2023

Oslavili jsme 30 let vzniku ITS

ITS dosáhla letos důležitého milníku - slavíme 30 let od svého založení. Abychom oslavili tuto významnou událost, uspořádali jsme nezapomenutelný večírek. Oslavu v brněnském SONO Music Clubu jsme pojali jako event plný filmových melodií s hlavním motem "Návrat do budoucnosti".

Motivem naší oslavy byl legendární snímek Návrat do budoucnosti, protože i my v ITS jsme prošli časem, zažili mnohá dobrodružství plné nečekaných zvratů. Stejně jako Marty McFly a Dr. Brown jsme odhodlaní, nebojíme se riskovat a společně překonáváme všechny překážky a plníme si své sny.

SONO Music Club a jeho moderní design a skvělá akustika vytvořily příjemné prostředí, ve kterém jsme mohli společně slavit naše úspěchy a vzpomínat na minulost.

Hlavním programem byla jedinečná hudební showFILM MUSIC TOUR s filmovými melodiemi. Unikátní aranžmá pro žesťové nástroje brněnského orchestru Moravia Brass Band doprovodili zpěvem sólisté Anna Julie Slováčková a Milan Peroutka. Atmosféru  koncertu dobarvil energický dirigent Chuhei Iwasaki. 

K tanci a poslechu na závěr zpíval a hrál talentovaný multižánrový hudebník Jiří Kalousek.

Děkujeme všem za návštěvu a za to, že jste byli a jste součástí naší historie, minulosti i budoucnosti.