6. října 2023

Účinné přípravky pro galvanické procesy

ITS nově rozšiřuje své portfolio i o přípravky pro galvanické procesy. Spoluprací s americkou společností Pavco, INC, významným celosvětovým výrobcem chemie pro povrchové úpravy kovů, přinášíme na náš trh nové produkty pro galvanické zinkování a niklování.

75 let zkušeností Pavco

Společnost Pavco, INC, se sídlem v Charlotte, Severní Karolína, byla založena v roce 1948. Během 75 let se stala mezinárodním lídrem v oblasti technologií pro povrchové úpravy kovů. Díky spolupráci s mnoha distributory po celém světě má firma Pavco, INC bohaté zkušenosti s různými typy požadavků. Její technologické centrum o rozloze 750 m² umožňuje simulovat různé procesy a pomoci klientům s testováním a výzkumem. Pro usnadnění distribuce svých produktů rozšířila výrobu i do různých částí světa, včetně Brazílie, Singapuru, Číny a Německa.

Mezi nejvýznamnější zákazníky patří především přední výrobci automobilů, jako jsou Volkswagen, Ford, BMW nebo General Motors. Produkty společnosti Pavco však nalézají uplatnění i v celém spektru ostatních průmyslových odvětví a u klientů, jako jsou Bosh, Akebono, Assa Abloy, Eaton a celé řady dalších.

Galvanické přípravky Pavco        Přípravky pro galvanické procesy Pavco

 

Vzhledem k neustálému vývoji a měnícím se požadavkům trhu se Pavco aktivně věnuje zdokonalování svých výrobků. V současné době nabízí široké portfolio produktů, které zahrnuje celý proces od předúpravy a galvanických lázní až po finální pasivaci a ochranné vrstvy. Tyto produkty jsou navrženy pro různé použití, včetně galvanických závěsů, rámečků a bubnů.

 

Inovativní technologie pro zinkování Merlin

Jeden z rozšířených procesů v galvanickém průmyslu je alkalické zinkování. Pro tento účel firma Pavco vyvinula technologii pro zinkování s názvem Merlin. Tato inovace nabízí několik výhod, včetně zkrácení doby trvání galvanického procesu, což vede k efektivnější výrobě a úspoře nákladů na energii. Dále umožňuje zvýšit hustotu osazení dílů na galvanickém závěsu a zvýšit celkovou produktivitu. Správným nastavením a použitím speciálně vyvinutých aditiv lze dosáhnout požadované povrchové úpravy v krátkém čase. Následující tabulka obsahuje výsledky z vybraných asijských firem, které přešly na technologii Merlin.

Samozřejmostí při dodávce chemických přípravků Pavco je jak technická podpora, poradenství, ale i nastavení celého technologického procesu ze strany celého týmu ITS. 

Kontakty

Zajímají vás chemické produkty na galvaniku?

Martin Hegr

Martin Hegr

obchodní manažer (Jižní Morava)

+420 730 800 829hegr@itsbrno.cz