15. května 2024

Vltava Run 2024: Když každý krok překonává více než jen kilometry

ITS se o víkendu 11. - 12. května  zúčastnila jednoho z nejprestižnějších běžeckých závodů v ČR – Vltava Run. Přestože ne všichni naši účastníci byli zkušenými běžci, 11 statečných kolegů se po čtyřech měsících intenzivní přípravy odhodlalo postavit na startovní čáru této unikátní štafety sledující tok řeky Vltavy.

V rámci čtyř měsíců běžecké přípravy jsme naběhali více než 5000 km, ale také zápolili s nachlazením, nataženými svaly i jinými překážkami. Závod jsme zdárně dokončili za 34 hodin a 33 minut, což nás umístilo na 176. místě z 302 týmů. Odběhli jsme 36 úseků a 376 km, od pramene Vltavy až do Prahy.

Tato zkušenost pro nás byla nejen testem fyzické vytrvalosti, během závodu jsme čelili únavě i nedostatku spánku,  ale také ukázkou neuvěřitelné týmové soudržnosti a odhodlání.

Jsme hrdí na každého člena našeho týmu  :o)

Děkujeme všem za účast a těšíme se na Vltava Run 2025!