Reference

Obnova neutralizační stanice

U významného českého dodavatele komponent pro německého výrobce zemědělských strojů CLAAS jsme zrealizovali plně automatickou průtočnou neutralizační stanici. Výstupní kvalita vody je pod trvalou kontrolou automatickými měřícími systémy HiVision. 

Info o zakázce

ZákazníkLetovické strojírny s.r.o.
Rok realizace2020
LokalitaLetovice (CZ)
Technologie
  • plně automatická průtočná neutralizační stanice s možností likvidace koncentrátů
  • výkon 2 m³/hod
  • 1500 m³ odpadních vod měsíčně
  • řídící systém HiVision®

 

Popis zakázky

Povrchová předúprava je v nejvyšší kvalitě se zinečnatým fosfátem a kataforetickým lakováním, zpracování odpadních vod je tedy nutné řešit komplexně. Neutralizační stanice umožňuje zpracovávat až 1500m3 odpadních vod měsíčně, ovšem její výkon se automaticky přizpůsobuje kapacitě technologie.

Koncepce zásobních tanků umožňuje nepřetržitý provoz technologie i v případě pravidelné údržby neutralizační stanice.

Výstupní kvalita vody je pod trvalou kontrolou automatickými měřícími systémy HiVision. Parametry, které nelze měřit kontinuálně online zpracovává periodicky naše laboratoř SQI dle platných předpisů a norem. Data jsou automaticky ukládána do databázového systému a je možné je kdykoliv dohledat. 

Neutralizační stanice je řešená modulárně, což umožňuje odesílat ji k zákazníkovi kompletně otestovanou. Modul se na místě pouze připojí k energiím a je plně připravený k provozu. Tato koncepce reflektuje na nový trend stavby modulárních továren či robotických buněk.

Líbí se vám naše práce? Kontaktujte nás!

Luboš Pečinka

Luboš Pečinka

obchodní manažer

+420 731 435 288pecinka@itsbrno.cz

Zjistěte více o produktu - Lakovny

Zobrazit produkt