Reference

Rekonstrukce dopravníku a výměna řízení

Přednímu výrobci pružin již nedostačovala nosnost dopravníku na stávající lakovně a potřeboval také vyměnit stávající řízení linky. S ohledem na vývoj trhu a poptávce po výrobě a lakování stále větších pružin jsme zákazníkovi v rámci rekonstrukce zvýšili nosnost dopravníku ze stávajích 200 kg na 750 kg na jeden závěs.

Info o zakázce

ZákazníkHŽP a.s.
Rok realizace2019
Max. váha výrobku750 kg
Technologie

Popis zakázky

Vše při zachování stávající ocelové nosné konstrukce, povoleno však bylo její vyztužení. Díky novému Power&Free dopravníku se zákazníkovi významně zvýšila kapacita a nově má možnost navěšovat nové typy výrobků.

Souběžně s rekonstrukcí a zvýšení nosnosti dopravníku jsme pro zákazníka implementovali nový řídicí systém HiVision. Podmínkou byla provázanost s řízením stávající aplikační techniky. Nově je tedy celá lakovna vč. aplikační techniky sdružena pod jedním řídicím systémem. Toto řešení také zvyšuje kapacitu a efektivitu lakovny.

Jednou z výzev celého projektu byl šibeniční termín pro veškeré práce. Ty jsme zvládli s dvoudenní rezervou a od prvního dne po předání díla začal zákazník pracovat v plném třísměnném provozu.

Líbí se vám naše práce? Kontaktujte nás!

Lukáš Galla

Lukáš Galla

vedoucí obchodního oddělení

+420 739 002 163galla@itsbrno.cz

Zjistěte více o produktu - Lakovny

Zobrazit produkt