Lakovny

Virtuální zprovoznění technologie

Virtuální zprovoznění technologických procesů před realizací přináší mnoho výhod. Cílem takové simulace je ověření všech přímých i souvisejících procesů provozu. 

Provoz větší technologie například lakovací linky je tvořen mnoha různými procesy, které jsou spojeny v jeden celek. Takovou simulací ušetříte čas strávený spouštěním linky a odladěním jednotlivých procesů na minimum. 

Ve virtuálním modelu technologie, ve kterém jsou naimplementovány fyzikální zákony, technické normy, legislativní limity či požadavky na výkon, plně nasimulujeme komplexní provoz. Díky tomu můžeme dopředu zjistit a eliminovat úzká místa, rizika či jiné okolnosti, které mohou negativně ovlivnit provoz.
Ověřujeme například kompletní logistiku včetně přidružených částí, simulujeme reálný takt a produktivitu technologie až po zjišťování počtu nachozených kroků pracovníků při jejich umístění do technologie.

Samozřejmostí je prezentace plně funkčních modelů ve virtuální realitě, kdy zákazník vidí na vlastní oči celou technologii 1:1 a může si o ní udělat dokonalou představu.

Proč využívat virtuální zprovoznění technologie si můžete přečíst i v našem článku.

Zaujalo vás virtuální zprovoznění technologie?

Martin Šátek

Martin Šátek

vedoucí vývoje a výzkumu

+420 541 422 611satek@itsbrno.cz