21. května 2024

S námi máte inovace na dosah: unikátní vývojové centrum ITS

Díky snaze posouvat hranice technologie získala ITS reputaci jako inovátor a lídr v oboru technologií pro povrchové úpravy. Nyní jsme vybudovali vlastní vývojové centrum, které nám umožňuje testovat nové technologie a produkty v reálných podmínkách.

Centrum je vybaveno technicky nejmodernějším vybavením a je sestaveno jako kompletní lakovací linka se všemi druhy dopravníků. Zvládne vše od ručního, automatického i robotického lakování.

Díky testování v reálných podmínkách vám zjistíme například přesné náklady na jeden výrobek v rámci lakovacího procesu a doporučíme vhodný postup výroby. Umíme otestovat lakování výrobků při požadavcích na rovnoměrnost či určitou tloušťky vrstvy barvy. Z testů pak určíme, za jakých podmínek lze výrobek lakovat automaticky, a kdy je nutné použít ruční nebo robotický dostřik. Vypočítáme přesnou spotřebu barvy pro lakování i množství potřebné na jeden výrobek. Dokážeme nalakovat výrobek včetně plnohodnotné předúpravy, který pak může sloužit pro další testy nebo jako vzorový kus. Tyto testy můžeme nejdříve simulovat a představit vám je i pomocí 3D nebo virtuální reality

Vývojové centrum úzce spolupracuje se Surface Quality Institute - naší laboratoří. Tým zkušených odborníků se v ní věnuje nejen vývoji technologických postupů, ale také korozním a mechanickým zkouškám i analýze provozních parametrů lázní. Stanovuje také parametry výstupních vod, nastavuje celý proces neutralizace a doporučuje vhodná řešení dle ekologických standardů.

V ITS rozumíme tomu, že každý klient a každý projekt je jedinečný a vyžaduje individuální přístup. To dělá z ITS výjimečného hráče v oboru. 

Research Center ITS

Ke stažení

Kontakty

Zajímají vás služby našeho Research Center?

Martin Šátek

Martin Šátek

vedoucí vývoje a výzkumu

+420 541 422 611satek@itsbrno.cz