Výstupní kvalitu povrchu již dávno neutváří pouze finální lak, lak je pouze to, co je na první pohled vidět a co může upoutat či odradit zájem. Ve skutečnosti je kvalitně ošetřený povrch stavebnicí sestávající ze základního materiálu, vhodně vytvořené předúpravy (připravení povrchu pro následný lak) a již zmíněného laku.

Zobrazit více

Předúprava oceli, litiny a železa před lakem

Fosfátování – proces, který nabízí mnoho možností

Fosfátování je stále považováno za klasickou předúpravu železných a ocelových povrchů před nátěrem. Nabízíme široký výběr produktů: klasické železnaté fosfátování, zinečnaté fosfátování a zatím méně rozšířený fosfát na bázi zirkonia, to vše pro zlepšení protikorozní ochrany a zvýšení adheze laku. Neopomenutelnými jsou i produkty pracující při nízkých teplotách, které mimo výstupní kvality i znamenají energetickou úsporu.

Nano – konverzní vrstvy spojují ekonomiku a ekologii

Po operaci dokonalého očištění povrchu, vytváříme našimi systémy ENVIROX konverzní vrstvy v nanometrech, které oproti fosfátům posouvají životnost nalakovaných povrchů do vyšší kategorie.

Odlakování oceli, železa a litiny

V procesu lakování nastávají situace, kdy je nutno již vytvořený lak nahradit lakem jiným, a to bez poškození základního materiálu. I pro tyto situace máme pro Vás řešení.

Doplňkový sortiment pro předúpravu před lakem

Pro Vaše pohodlí nabízíme i vybavení, které zajistí lepší chod Vaší výrobní linky, počínaje potřebným analýzním vybavení pro udržení parametrů lázní až po korekci drobných vad laku.

Zobrazit méně

Naše realizace

Další produkty a služby

Naši klienti

© 2019 Všechna práva vyhrazena IDEAL-Trade Service, spol s r.o.

created by entity production