Reference

Lakovací kabina s regulací směru odsávaného vzduchu

Pro výrobce topných těles jsme vyvinuli novou manuální lakovací kabinu s řízeným odsáváním pomocí frekvenčního měniče a regulací směru odsávaného vzduchu. Díky novému systému není lakýrník vystaven odsávanému proudu barvy.

Info o zakázce

ZákazníkKORADO, a.s.
Rok realizace2023
LokalitaČeská Třebová (CZ)
Průmyslové odvětvíVýrobce ocelových otopných těles
Technologie
  • Manuální lakovací kabina
  • Koncový filtr
  • Nové práškové centrum ITS

Popis zakázky

Nová kabina byla osazena novým odhlučněným filtrem s frekvenčním měničem pro úsporu el. energie a automatickým CO2 hasicím zařízením. Součástí kabiny je také ergonomické práškové centrum ITS, které umožní  rychlejší změny barev, eliminuje kontaminace mezi barvami, a navíc při lakování z fluidizovaných  zásobníků zlepšuje podmínky pro aplikaci barvy a perfektní vzorkování prototypů.

Kabina je unikátní především systémem Air Flow Control, který zajišťuje správné proudění vzduchu, zlepšuje pracovní podmínky uvnitř lakovací kabiny a pomáhá snižovat množství přestříknuté barvy. Lakýrník není vystaven odsávanému proudu barvy, který je směřován řízenou klapkou vždy od něj.

Velký prostor, komfortní osvětlení, pohodlná pochozí plocha a komfortní práškové centrum určuje nové standarty manuálních lakovacích kabin do budoucna.

Líbí se vám naše práce? Kontaktujte nás!

Lukáš Galla

Lukáš Galla

vedoucí obchodního oddělení

+420 739 002 163galla@itsbrno.cz
Luboš Pečinka

Luboš Pečinka

obchodní manažer

+420 731 435 288pecinka@itsbrno.cz

Zjistěte více o produktu - Lakovny

Zobrazit produkt