ITS slaví velký úspěch s realizací nové lakovny ve společnosti ISOTRA v Opavě. Jedná se opravdu o zcela unikátní projekt s těmi nejmodernějšími technologiemi. O výjimečnosti dodané technologie svědčí i obrovský zájem z řad médií. Mimo televizní reportáže zveřejněnou Českou televizí, kterou jsme Vám uváděli v předchozí aktualitě (můžete si přečíst: ZDE), bylo o nové lakovně publikována i řada článků na internetu i novinách a dalších médiích.

Jedná se opravdu o nejmodernější lakovnu svého druhu v Evropě s nejvyspělejší technologií lakování. Zprovozněním unikátní lakovny došlo ke zefektivnění výroby a zvýšení výkonnosti více než sedminásobně.

Montáž technologií započala v říjnu 2018 a již na začátku prosince 2018 proběhla kolaudace! Realizace proběhla v rekordně krátkém čase.

Celá technologie se rozkládá na ploše o rozloze 3 896 m2 a slouží k lakování stínicí techniky. Součástí je elektrostatická aplikace práškových nátěrových hmot, vysoce efektivní automatická recyklace práškových barev, možnost rychlé záměny barevných odstínů nebo například zpětná rekuperace vzduchu, která se využívá pro zpětný ohřev vzduchu v lakovně.

Plně automatizovaná lakovna nabízí možnost lakování profilů o rozměrech až 7 m délky, 1,5 m výšky a 0,5 m šířky.

Nová technologie umožňuje uchování parametrů průběhu lakování každého lakovaného kusu. Díky jeřábům je zároveň umožněno předávání materiálů mezi patry lakovny a k dispozici je i napojení na mobilní aplikaci sleduje výkon celé lakovny. 

Žádná z dodaných technologií navíc nemá negativní dopad na životní prostředí.

Fotogalerie

Další produkty a služby

Naši klienti

© 2019 Všechna práva vyhrazena IDEAL-Trade Service, spol s r.o.

created by entity production