Nanášení práškových a kapalných barev probíhá v odsávaných stříkacích kabinách, které zajišťují maximální možnou účinnost nanášení při optimální spotřebě elektrické energie.

Stříkací kabiny pro práškové barvy tvoří dva základní systémy: nerezové kabiny a plastové kabiny pro rychlou změnu barev.

Nerezové kabiny

Nerezová stříkací kabina je ideální volbou pro velké série výrobků, kdy se barevné odstíny střídají v delších intervalech. Nerezová kabina vyniká odolnou konstrukcí a modulární konstrukcí.

Nerezová kabina

Plastové kabiny

V dnešní době jsou však stále populárnější plastové kabiny pro rychlé změny barev. Obzvláště pro zakázkové lakování představuje častá výměna barevných odstínů znatelnou ztrátu produkce. Systémy pro rychlé změny barev dokáží prostoje minimalizovat a umožňují provozovatelům dosahovat daleko pružnější výroby.

Pro moderní plastové stříkací kabiny jsme vyvinuli systém HiVision, který řídí management spotřeby elektrické energie, efektivitu využití lakovací linky, náklady na provoz a další užitečné nástroje. Více informací Vám prozradí řídicí systém HiVision®.

Plastová kabina

Filtrační kabiny

Pro základní lakování malých sérií, popřípadě jako doplňkové technologie dodáváme kompaktní filtrační kabiny.

Filtrační kabina

Naše realizace

Další produkty a služby

Naši klienti

© 2019 Všechna práva vyhrazena IDEAL-Trade Service, spol s r.o.

created by entity production